Termín:
15. 8. – 22. 8. 2019
Počet dní:
8 (št – št)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
polpenzia
Pôvodná cena:
1 264  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Mestký hotel patriaci do rodiny Mitsis hotelov Vás zaujme svojou polohou v meste Rhodos a blízkosťou Stredozemného a Egejského mora. Pokiaľ uprednostňujete aktívnu dovolenku spojenú s poznávaním a nákupmi, tento hotel je pre vás ako stvorený.

Poloha:

Hotel sa nachádza na ostrove Rhodos, v jeho severnom cípe blízko miesta, kde sa stretáva Stredozemné more s Egejským morom. Nákupné možnosti sú priamo pri hoteli, ale aj v centre mesta Rhodos, ktoré je vzdialené od hotela 3 km a dostanete sa tam prijemnou prechádzkou alebo môžete využiť miestnu dopravu. Medzinárodné letisko Diagoras je od hotela vzdialené 18 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 215 izieb, 2 výťahy, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, animácie, večerný program, detské ihrisko, gymnastika, joga, pilates. Za poplatok: jacuzzi, babysitting, požičovňa áut, obchody, práčovňa.

Ubytovanie:
2- lôžková štandardná izba s možnosťou 1 prístelky (20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, minibar (dopĺňaný každý druhý deň nealkoholickými nápojmi), balkón/terasa. Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie:

Polpenzia, za príplatok all inclusive. Skoré raňajky 04:00 - 06:30, raňajky 06:30 - 10:30, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, nočný bufet 21:30 - 04:00, snack 11:00 - 18:00, hlavný bar 10:00 - 23:45, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, miestne nealkoholické nápoje, pivo, víno. Za poplatok: hlavný bar v čase 23:45 - 01:00, importované nápoje. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
150 m od hotela sa nachádza miestna piesočnato - kamienková pláž, kde sú k dispozícii ležadlá, slnečníky, matrace a osušky za poplatok. Pestrá ponuka vodných športov ako napríklad vodné lyžovanie, jet skiing, jazda na banáne alebo wind surfing sú taktiež za poplatok.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Rhodos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Základná cena nezahŕňa

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške cca 3* hotel= 1,5 €, 4* hotel 3 €, 5* hotel 4 € na izbu/nocľah.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Happy Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Rhodos
  • Miesto podľa CK: Rhodos mesto

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií