Termín:
27. 9. – 4. 10. 2019
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 20:45
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
468  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha a popis

CLEVER HOTEL 3 * - Hotel je situovaný uprostred kvitnúce udržiavanej záhrady, v pokojnejšej časti letoviska Theologos. Centrum s obchodmi a reštauráciami sa nachádza vo vzdialenosti asi 200 m od hotela. Pieskovo - kamienková pláž leží vo vzdialenosti asi 50 m od hotela.
Klienti hotela Nirvana využívajú služby all inclusive v 50 m vzdialenom hoteli Asterias. Môžu samozrejme využívať platených služieb v hoteli Nirvana. Za veľmi príjemnú cenu teda získavajú možnosť navštevovať 2 hoteli, vzdialené iba 50m od seba!

Vybavenie hotela

NIRVANA - Hosťom je k dispozícii recepcia, hotelová reštaurácia, internetový kútik, spoločenská miestnosť s TV, bar a vonkajšia terasa. Súčasťou vybavenia je vonkajší bazén so sladkou vodou. Hostia môžu využívať hotelového parkoviska. Deťom je určené detské ihrisko.

Asterias - K dispozícii je klientom priestranná recepcia, vonkajší bazén, detský bazén a detské ihrisko, internetový kút aj wifi (wifi je zadarmo), reštaurácia s barom pri bazéne.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb:

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC), TV, chladnička a klimatizácia (za príplatok), balkón.

Jednolôžkové izby sú len na vyžiadanie.

CKClub

Animačné programy pre deti i dospelých 6x týždenne v hoteli Asterias .
- pre deti kreatívne a športové aktivity
- pre dospelých športové aktivity
- večer animácie pre deti i dospelých (show a tanec)
Animačné programi sa konajú v období: posledný týždeň v júni až druhý týždeň v septembri. Zmena programu vyhradená.

Stravovanie

Formou All inclusive:

Aktuálny program ALL INCLUSIVE hoteli Comfort Asterias 2 *

• raňajky: 08: 00-10: 00
• obed: 13: 00-15: 00
• večera: 18: 30-20: 30
• snack: 11: 30-12: 00

BARY:
• Bar / pool bar: 10:00 - 22:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, miestne čapované pivo, miestne víno, ouzo, možnosť kokteilov podľa aktuálnej ponuky Vám oznámi na bare, káva, voda, ovocné šťavy / džúsy (nie fresh)

• zmrzlina 16:30 - 17:00

Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok.

Zloženie programu all inclusive je orientačné.
Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená.

Pláž a plážový servis

Piesočno-kamienková pláž sa nachádza vo vzdialenosti iba 50 m od hotela. Lehátka a slnečníky sa poskytujú za poplatok. Hostia môžu využiť výberu vodných športov (za poplatok).

Pre deti

V hoteli Asterias - bazén, detské ihrisko.

Šport a zábava

V hoteli Asterias - bazény, vodné športy, biliard a air hockey.

Služby v cene

Slnečníky a lehátka pri bazéne.

Animačné programy pre deti i dospelých 6x týždenne v hoteli Asterias.
- pre deti kreatívne a športové aktivity
- pre dospelých športové aktivity
- večer animácie pre deti i dospelých (show a tanec)
Animačné programy sa konajú v období: posledný týždeň v júni až druhý týždeň v septembri. Zmena programu vyhradená.

Služby za poplatok

Tenisový kurt, možnost billiard, stolní tenis nebo videohry .

Poznámka

CLEVER UBYTOVANIE

CKsvojim klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 2 až 4 * hotelov za veľmi výhodnú cenu.
CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelov ponúkajúcich all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotely ponúkajú, vrátane all inclusive.

Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov:

1. Klienti ušetrí nezanedbateľnú časť peňazí
2. Ubytovanie v štúdiách ponúka klientom pokoj od zhonu all inclusive hotelov, s možnosťou odpočinku vo svojich izbách, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby.

Základná charakteristika :

- vzdialenosť medzi oboma budovami je do 300 metrov, výnimočne 500 m, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov.
- klienti využívajú všetkých služieb all inclusive v rovnakej miere, ako by boli priamo klientmi daného hotela, ktorý tieto služby ponúka.
- polovica zo štúdií či apartmánov majú tiež k dispozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam dochádza na all inclusive

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Základná cena nezahŕňa

    Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Pantour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Rhodos
  • Miesto podľa CK: Theologos

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Nirvana Beach ***
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Všetky zájazdy do Hotel Nirvana Beach

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií