Termín:
20. 9. – 27. 9. 2019
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 11:15
Strava:
polpenzia
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Na vyvýšenine, nad mestečkom Tropea s krásnymi výhľadmi. Centrum s obchodmi,
barmi a reštauráciami cca 1,5 km (hotelový
minibus počas dňa zadarmo, od 19 hod. za
poplatok).

Vybavenie

Hlavná a vedľajšia budova, vstupná hala s recepciou, lobby, výťah, reštaurácia, bar, TV miestnosť. Vonku záhrada, bazén s vírivkou a terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, bar pri bazéne.

Izby

DRP: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/sat., telefón, minichladnička, trezor za poplatok, niektoré s balkónom, menšie rozmery.
DRSV: pozri DRP, priestrannejšie, balkón alebo terasa s výhľadom na more, vo vedľajšej budove.
QRSV: pozri DRSV, 4. lôžko možnosť poschodovej postele.

Zábava

Možnosti zábavy v neďalekej Tropea.

Stravovanie

Raňajky, obed a večera formou bufetu, voda k jedlu zadarmo. Mimo hlavnej sezóny možnosť výberu z menu. Možnosť dokúpenia programu soft all inclusive.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž v mestečku Tropea cca 1,5 km, hotelový minibus zadarmo. Slnečník a 2 polohovacie kreslá na izbu zadarmo.

Program all inclusive

Soft all inclusive Raňajky, obed a večera formou bufetu K jedlu voda zadarmo Voda, miestne nealkoholické nápoje a džúsy, stolové víno, čaj, káva, cappuccino v bare pri bazéne (10.00 – 22.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, fitness
Za poplatok: požičovňa bicyklov, tenis

Pre deti

Detská postieľka za poplatok (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: WiFi v hoteli.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba Promo (DRP): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dvojlôžková izba, výhľad na more (DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Štvorlôžková izba (QRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 15 rokov

Doba transferu

90 min

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Kalábria
  • Miesto podľa CK: Tropea

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.