Termín:
23. 8. – 31. 8. 2019
Počet dní:
9 (pi – so)
Počet nocí:
8
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Program zájazdu:1. deň ODLET Z VIEDNE Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupmi, prílet na letisko, uvítanie na letisku zástupcom hotela a následný transfer do hotela podľa výberu.2. - 7. deň SVÄTÝ VINCENT & GRENADÍNYPobyt na ostrove. Kúpanie, opaľovanie, šnorchlovanie, vodné športy, množstvo výletov zameraných na poznávanie prírodných krás ostrova a okolitých pláží. K nezabudnuteľným patrí aj výlety na okolité pridružené ostrovčeky s plážami provokujúcimi k leňošenie a vyvádzanie v teplom, priezračnom karibskom mori.8. deň ODLET DO VIEDNEVoľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.9. deň PRÍLET DO VIEDNE
Popis hotelu Palm Island ****+ 4.5*
Popis: komfortný, komorný rezort ležiaci na súkromnom ostrove Palm v južnej časti súostrovia Svätý Vincent a Grenadíny; známeho pre svoju prírodnú krásu, čistotu a hojnosť podmorského sveta s nedotknutými koralovými útesmi, pestrofarebnými topickými rybami a vraky lodí; je vyhľadávaný prevažne cestovateľmi túžiacimi po pokoji, odpočinku a relaxáciu.
Vybavenie: bazén, 2 reštaurácie, 2 bary, kúpeľné centrum, fitnes centrum, knižnica s TV a bezdrôtovým pripojením k internetu.
Pláž: piesočné pláže pozdĺž ostrova.
Zábava a šport: príležitostné večerné zábavné programy, prechádzka na bicykli, tenis, stolný tenis, bezmotorové vodné športy, šnorchlovanie, golfové odpalisko na ostrove, vychádzkové trasy.
Stravovanie: All Inclusive - raňajky formou bufetu alebo a'la carte, obedy a večere a'la carte, popoludňajší čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby ; za poplatok možnosť pikniku alebo romantických večerí na plážach.
Vybavenie izieb: 41 izieb a 2 vily umiestnené v tropickej záhrade alebo na pláži s klimatizáciou, stropným ventilátorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, trezorom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou. Hotel akceptuje osoby staršie ako 16 rokov.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

leteckú dopravu Viedeň - Svätý Vincent & Grenadíny - Viedeň
transfer letisko - hotel - letisko
7 x nocľah vo vybranom hoteli"

Základná cena nezahŕňa

letiskové taxy - viď cenník
fakultatívne výlety
cestovné poistenie

príplatky za možnú kombináciu s ďalšími karibskými ostrovmiPoznámka: zájazd je možné predĺžiť o pobyt na ďalších karibských ostrovoch.Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Eso travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Union Island
  • Miesto podľa CK: Grenadiny