Pavilón DUKIĆ-C NEPTUN KLUB - PROMAJNA 7-14 nocí

  Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Promajna

Pavilón DUKIĆ-C NEPTUN KLUB - PROMAJNA 7-14 nocí

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Promajna
Číslo zájazdu: 1 015 084
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Pavilón DUKIĆ-C NEPTUN KLUB - PROMAJNA - Pobyt 7-14 nocí

Poloha

obľúbený apartmánový pavilón sa nachádza v letovisku Promajna cca 3 km južne od letoviska Baška Voda.

Vybavenie a služby

niekoľko reštaurácií, plážových barov, obchodíkov, market, Wi-Fi na terase reštaurácie ZADARMO.

Ubytovanie

klimatizované apartmány, typ - STUDIO A2(+0) B s balkónom, STUDIO B2(+0) bez balkóna - 2lôžková izba s vybaveným kuchyn. kútom, sprcha a WC, TV. Apartmány typu APT 2+1(+1) a 2+2 - 2lôžková izba, denná miestnosť s rozkladacím gaučom (vhodným predovšetkým pre 2 deti) a vybaveným kuchyn. kútom, sprcha, WC, TV. Apartmán typu APT 2+1(+1) T sa nachádza na prízemí, orientovaný na severnú stranu, s dennou miestnosťou bez okna a posedením na terase. Tento apartmán stačí obsadiť 3 osobami. Apartmán typu 2+2 T sa taktiež nachádza na prízemí, je orientovaný na južnú stranu a má k dispozícii posedenie na terase. Apartmány typu APT 2+2 B a APT 2+2 B EXTRA sú umiestnené na 1. a 2. poschodí, majú k dispozícii balkón.. Apartmán BALKON EXTRA -  má najväčší balkón s priamym výhľadom na more.

Šport a zábava

 možnosť zapožičania skútrov a bicyklov, parasailing, zapožičanie vodných bicyklov a pod. V blízkosti verejné multifunkčné ihrisko.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie alebo plnej penzie. Polpenzia: raňajky formou bufetu, večere výberom z 3 menu, nápoj k večeri - 2 dl piva alebo vína alebo džúsu alebo minerálnej vody. Stravovanie prebieha v cca 50 m vzdialenej centrálnej reštaurácii.

Pláž

okruhliaková, vhodná pre deti, cca 100 m. Na pláži sú k dispozícii sprchy, kabínky, WC, ležadlá - za poplatok.

Doplňujúce informácie

upratovanie apartmánov v priebehu pobytu si klienti vykonávajú sami.
S ohľadom na prijaté opatrenia v ubytovacom zariadení, smerujúce k zabezpečeniu ešte väčšej ochrany zdravia zákazníkov, nebude v sezóne 2020 sprievodný animačný program NEPTUN KLUBU a aktívnej dovolenky 50+ k dispozícii. Prosíme, aby ste s touto skutočnosťou počítali.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie, bez stravy/polpenziu/ plnú penziu na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, polpenzie - 125 EUR/os./týždeň, plnej penzie - 199 EUR/os./týždeň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Promajna

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Komplex Dukič ***
Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 150 m
Všetky zájazdy do  Komplex Dukič

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 015 084
Dnes 7.30–14 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Pavilón DUKIĆ-C NEPTUN KLUB - PROMAJNA 7-14 nocí
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Promajna

Cena
287 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 015 084

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
231,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
175,00 €
príplatok za výber miesta v autobuse
0
4,00 €
voľné miesto vedľa (v prípade naplnenia kapacity se poplatok vracia)
0
19,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dieťa do 12 rokov
0
56,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dieťa do 2 rokov
0
56,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dospelá osoba
0
56,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €