Termín:
2. 8. – 11. 8. 2019
Počet dní:
10 (pi – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Středisko

Umag - Punta

Poloha

Starší depandance hotelu Adriatic je situována cca 1 km od centra Umagu v bezprostřední blízkosti moře.

Vybavení

V hotelu Adriatic společná recepce, prostorný lobby bar s TV, restaurace, venkovní terasa; za poplatek trezor a internetový koutek na recepci, kadeřník. Parkování se platí na recepci cca 1 EUR za den.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu taneční terasa, diskotéka; za poplatek tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna šlapadel a člunů ve středisku Stella Maris.

Ubytování

Menší, starším nábytkem jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC) a balkon.

Stravování

Polopenze formou bufetu včetně neomezeného množství nápojů k večeři (víno, pivo, nealkoholické nápoje).

Pláž

Pláž s betonovými platy na slunění se nachází přímo před hotelem, v blízkosti je též pláž s kamínky a částečně písčitým dnem.

Tipy pro správnou volbu

- nejlevnější hotel v centru Umagu
- bufetové stravování
- výhodná poloha

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Čedok, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Umag

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.