PENZION ONYX

Česko, Pálava, Lednice na Moravě

PENZION ONYX

  Česko, Pálava, Lednice na Moravě
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

penzion se nachází nedaleko centra Lednice, která patří k nejnavštěvovanějším místům v České republice. Lednický zámek se svým parkem, skleníkem a minaretem je dominantou Lednicko-valtického areálu, vyhlášeného v roce 1996 za lokalitu chráněnou UNESCO. Lednicko-valtický areál patří k nejkrásnějším přírodně krajinářským územím v Evropě. Doplňují jej četné romantické stavby z 19. století, jednou z nich je i empírový zámeček zvaný chrám Tří Grácií.

Koupání

koupaliště Mikulov - cca 13 km, koupaliště Břeclav - cca 8 km.

Vybavení

snídárna, salonek, vinný sklep, venkovní terasa. Parkoviště.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 nocí. V místě pobytu se platí pobytová taxa 30 Kč/os/den. NENÍ možný pobyt se psy.

Základná cena zahŕňa

 • Ubytování:
 • 1, 2-lůžkové pokoje Economy: hygienické zařízení, TV, většina pokojů s klimatizací.
 • 2, 3 a 4-lůžkové pokoje Delux: prostornější pokoje, hygienické zařízení, TV, chladnička, klimatizace.
 • 5-lůžkový pokoj Superior: dvoupokojový, hygienické zařízení, TV, klimatizace.
 • Stravování: snídaně formou švédského stolu.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Pálava
 • Miesto podľa CK: Lednice na Moravě

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 267 147
dnes zatvorené

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

PENZION ONYX
  Česko, Pálava, Lednice na Moravě

Cena
150 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 267 147

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
150,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 5 dní - osoba
2
8,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €