Penzión Star

  Chorvátsko, Omiš, Stredná Dalmácia, Omiš

Penzión Star

    Chorvátsko, Omiš, Stredná Dalmácia, Omiš
Pôvodná cena
290 EUR/os

Cena
236 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 259 566
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
rychly popis

Príjemný rodinný penzión v tichej lokalite vo svahu s prekrásnym výhľadom si svojou domácou atmosférou získa všetky vekové kategórie. Odporúčame klientom hľadajúcim pokojné prostredie.

poloha

asi 180 m od pláže, 4 km od centra Omišu, v časti Nemira.

ubytovanie

recepcia, reštaurácia s terasou, koktail bar, solárium, menšie fitnescentrum a vnútorný bazén za poplatok (bazén otvorený 9:00 - 17:30 každý deň okrem soboty v termínoch od 12.6. do 18.9.2021), Wi-Fi zdarma, parkovisko za poplatok (obmedzený počet). Pri striedaní turnusov je k dispozícii sprcha a toalety.

izby

dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (rozkladací gauč), rodinná izba má malú chladničku a je na 3. poschodí s dvomi oddelenými spálňami (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa). Vybavené sú kúpeľňou s WC, klimatizáciou (za poplatok), SAT TV, Wi-Fi pripoje­ním, telefónom, sušičom na vlasy a trezorom. Balkón a orientácia na more sú za príplatok.

stravovanie

polpenzia – v termínoch od 19.6.-11.9.2021 - raňajky formou bufetu s nápojmi a servírované večere (výber z 3 menu - mäso, ryba, vegetarián). V termíne do 19. 6. a od 11. 9. 2021 – kontinentálne raňajky a servírované večere (výber z 2 menu). Bezlepková a bezlaktózová strava na vyžiadanie (poplatok na mieste). Možnosť priniesť si vlastné pečivo. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

plaz

pekná štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora prístupná svahovi­tou cestičkou.

doprava

autobusová, individuálna

typ stravy

polpenzia

informacie o krajine a stredisku

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

OMIŠ
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš- Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.

fakultativne vylety

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Základná cena zahŕňa

  • 7x ubytovanie s polpenziou, SAT TV, Wi-Fi, safe box, služby delegáta.

Základná cena nezahŕňa

  • Doprava: KLIM BUS 115 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba.
  • Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/osoba/deň.
  • Ostatné doplatky: balkón 10 EUR/izba/7 nocí, orientácia na more 20 EUR/izba/7 nocí, klimatizácia cca 25 EUR/35 hodín (platba na mieste), bazén 3 EUR/osoba/deň (platba na mieste), fitnes 3,50 EUR/hod. (platba na mieste), bezgluténová a bezlaktózová strava 15 EUR/osoba/deň (platba na mieste). Ak si klient prinesie vlastné pečivo, za bezgluténovú stravu nepripláca, potrebné vopred nahlásiť. Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR.
  • Upozornenie: Miestenky na východnú trasu a na niektoré miesta západnej trasy nie je možné zakúpiť.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Turancar, IČ: 22679057. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Omiš

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 259 566
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Penzión Star
    Chorvátsko, Omiš, Stredná Dalmácia, Omiš

Pôvodná cena
290 EUR/os

Cena
236 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 259 566

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
241,00 €
príplatok za parkovacie miesto - celá ubytovacia jednotka
0
15,00 €
príplatok za klimatizáciu - celá ubytovacia jednotka
0
25,00 €
príplatok za využivanie bazéna - osoba
0
3,00 €
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
10,00 €

Poistenie

príplatok za cestovné poistenie Komfort (povinný) - osoba
2
23,20 €
príplatok za cestovné poistenie Plus - osoba
0
29,60 €
príplatok za pripoistenie COVID Europa - osoba
0
20,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €