PENZION ZLATÁ RYBKA

Slovensko, Slovenské termály, Západné Slovensko, Podhájska

PENZION ZLATÁ RYBKA

  Slovensko, Slovenské termály, Západné Slovensko, Podhájska
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

penzion se nachází v klidné části Podhájske, která je známá svou léčivou vodou a jejími příznivými účinky na onemocnění dýchacího ústrojí či na revmatismus, cévní a kloubní onemocnění. Voda má teplotu kolem 80°C a do bazénu se ochlazuje na příjemných 33-38 °C.

Koupání

Termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce) - 350 m od penzionu.

Vybavení

snídárna, terasa s grilem pro příjemné posezení a parkoviště zdarma, dětské hřiště, WiFi internet.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci. Možný pobyt se psy (menší rasa) za poplatek 2 €/noc. 1 dítě do 3,99 let bez nároku na služby ZDARMA. (možnost zapůjčení dětské postýlky za 5 €/den).

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování:
  • POKOJE: 1 a 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, rychlovarná konvice, WiFi internet.
  • APARTMÁN: až pro 5 osob, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně, hygienické zařízení, WiFi internet.
  • Stravování: bez snídaně nebo se snídaní formou švédského stolu (pobyt se snídaní lze jen v období 1.5.-1.10.2021).

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Južné Slovensko
  • Miesto podľa CK: Podhájska

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 885
dnes zatvorené

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.

Nezáväzná objednávka

PENZION ZLATÁ RYBKA
  Slovensko, Slovenské termály, Západné Slovensko, Podhájska

Cena
74 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 885

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
73,60 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 5 dní - osoba
2
8,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €