Termín:
28. 9. – 5. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Luxusný kúpeľný pobyt v Bulharsku

Exkluzívny, luxusný 5* kúpeľný hotel priamo na pláži Čierneho mora, s prekrásnou zelenou záhradou a luxusným vybavením. Ponuka je určená pre klientov, ktorý chcú stráviť luxusnú dovolenku mimo davy bežných lacných turistov, v hoteli so špičkovými, luxusnými službami, s nádhernou záhradou, možnosťou exkluzívnych kúpeľných procedúr a priamym vstupom na prekrásnu pláž.

Služby a okolie hotela

Záhrada, bazén, priamy vstup na pláž, fitness centrum, krytý bazén, kúpeľné centrum s možnosťou bahenných kúpeľov, zábalov z rias, vírivých vaní, tropických daždových spŕch, rôznych typov sáun a množstva ďalších delikátnych služieb - aktuálnu ponuku získate priamo na recepcii hotela. Nádherná pláž, promenáda, oddych, prechádzky, výborné reštaurácie, bary a pre tých, ktorí radi nakupujú je asi 400 m od hotela povestný a rušný Burgaský bulvár Aleko Bogoridi.

Izby

Hotelové izby majú luxusné vybavenie s veľkorozmernými posteľami, minibarom, sat TV, wc, kúpeľňou, balkónom, sušičom vlasov, toaletnými potrebami, uterákmi, osuškami, županmi ...

Limitovaná ponuka v predpredaji

Zabezpečte si pobyt v tomto exkluzívnom hoteli čo najskôr, hotel sa na last minute pre obrovský medzinárodný záujem nepredáva. Ponuka dostupnosti je už v predpredaji limitovaná.

Program

Po prílete Vás na letisku čaká Váš osobný vodič, ktorý Vás odvezie priamo na hotel. V deň návratu domov Vás vodič vyzdvihne na recepcii hotela a zavezie na letisko. Počas pobytu si program robíte sami, delegát CK v mieste pobytu nepôsobí. Nieste viazaní na žiadnu skupinu. Užívate si krásnu dovolenku podľa svojich vlastných predstáv. Nech sa páči ...

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Lola Tours, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Burgas
  • Miesto podľa CK: Burgas

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Grand Hotel Primoretz *****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 20 m

Všetky zájazdy do Grand Hotel Primoretz

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.