Primoretz Grand Hotel & SPA

  Bulharsko, Burgas

Primoretz Grand Hotel & SPA

    Bulharsko, Burgas
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Luxusný 5* kúpeľný hotel priamo na pláži Čierneho mora, s prekrásnou zelenou záhradou a luxusným vybavením. Ponuka je určená pre klientov, ktorý chcú stráviť luxusnú dovolenku mimo davy bežných lacných turistov, v hoteli so špičkovými, luxusnými službami, s nádhernou záhradou, možnosťou exkluzívnych kúpeľných procedúr a priamym vstupom na prekrásnu pláž. Pláž je tvorená tmavosivým pieskom s vysokým obsahom minerálov, vďaka ktorým ležanie priamo v piesku pôsobí relaxačne na celý organizmus, predovšetkým na pokožku, svaly a kĺby.

Poloha

Záhrada, bazén, priamy vstup na pláž, fitness centrum, krytý bazén, kúpeľné centrum s možnosťou bahenných kúpeľov, zábalov z rias, vírivých vaní, tropických daždových spŕch, rôznych typov sáun a množstva ďalších delikátnych služieb - aktuálnu ponuku získate priamo na recepcii hotela. Nádherná pláž, promenáda, oddych, prechádzky, výborné reštaurácie, bary a pre tých, ktorí radi nakupujú je asi 400 m od hotela povestný a rušný Burgaský bulvár Aleko Bogoridi.

Vzdialenosti

Lesík, záhrada, tzv. morské záhrady a nádherná pláž. Vlastný luxusný areál priamo na pláži

Ubytovanie

Hotelové izby majú luxusné vybavenie s veľkorozmernými posteľami, minibarom, sat TV, wc, kúpeľňou, balkónom, sušičom vlasov, toaletnými potrebami, uterákmi, osuškami, županmi ...

Vybavenie a služby

Kúpeľný hotel vysokej úrovne vhodný aj pre náročných klientov.

Šport a zábava

Prekrásna hotelová záhrada, bazény, nádherná pláž, fitness centrum, krytý bazén, kúpeľné centrum s možnosťou bahenných kúpeľov, relaxačných zábalov z morských rias, vírivých vaní, tropických dažďových spŕch, rôznych typov sáun ... vytvárajú z miesta malé PARADISO, ktoré naviac umocňuje promenáda, tzv. morské záhrady, výborné reštaurácie, bary, a pre tých, ktorí sa radi bavia a nakupujú je asi 400m od hotela živý a rušný Burgaský bulvár Aleko Bogoridi. Za poznaním odporúčame vybrať sa do krásneho historického Nesebaru, do čarokrásnej prírodnej rezervácie na rieke Ropotamo, alebo si dopriať blahodárny relax pre celé telo i ducha v jedinečných bahenných kúpeľoch v Pomorí.

Deti

Odporúčame prednostne len dospelým klientom - párom, dvojiciam.

Výhody a nevýhody

Veľkou výhodou je poloha a úroveň hotela, bokom od bežných turistických oblastí plných turistov. Ideálna voľba pre klientov, ktorí chcú ísť do Bulharska, bývať v záhrade priamo na pláží a zároveň si dopriať luxus a kúpeľné procedúry.

Tip

Vhodné aj pre seniorov vyhľadávajúcich kvalitu, pokoj a kľud. Vhodný tip aj na malý a luxusný firemný trip

Ďalšie informácie

Odporúčame výhradne dospelým klientom.

Stravovanie

bohatá a pestrá polopenzia podávaná v elegantnej hotelovej reštaurácii

Doprava

letecká vrátane batožiny, poplatkov a privátneho transferu letisko - hotel - letisko (súkromný vodič s autom exkluzívne iba pre Vás)

Program

program počas pobytu si klienti robia sami v prípade záujmu o výlety sú k zakúpeniu na recepcii hotela rovnako tak relaxačné a kúpeľné procedúry v rámci hotela

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu vrátane všetkých poplatkov, batožiny aj miesteniek
  • transfer letisko hotel letisko, vodič s autom exkluzívne iba pre Vás,
  • žiadne viazanie sa na iných klientov či skupinu
  • ubytovanie, polopenziu

Základná cena nezahŕňa

  • služby delegáta, program si robíte sami
  • city tax, výlety po okolí, kúpeľné procedúry

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: CK LOLA Tours s.r.o., IČO 50601261.
Lokalita podľa usporiadateľa: Burgas, Burgas
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 909 052
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

Primoretz Grand Hotel & SPA
    Bulharsko, Burgas

Cena
789 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 909 052

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
789,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
15,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
9,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €