Saúdská Arábie, Egypt na lodi MSC Splendida

  Egypt, Saudská arábia

Saúdská Arábie, Egypt na lodi MSC Splendida

    Egypt, Saudská arábia
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Saúdská Arábie, Egypt

Popis lodě

Do služby vstoupila MSC Splendida v červenci roku 2009. Původní jméno lodě mělo znít MSC Serenata, ale v květnu 2007 jméno změnili na MSC Splendida.Loď MSC Splendida je vybavena inovativními systémy pro zajištění úspor energie a ochrany životního prostředí a je oceněna titulem ECO SHIP. Výrobní cena MSC Splendida byla přibližně 550 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 137.936Délka lodě (v metrech): 333,30Šířka lodě (v metrech): 37,92Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.637 včetně 43 pro hosty se sníženou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 4.3634 bazény včetně 1 krytého, 1 bazén pro děti, 12 vířivek

Vybavení lodě

7 restaurací, 11 barů (včetně Coffee baru, Piano baru nebo Jazz baru) Knihovna, 4D kino, The Strand divadlo, diskotéka, pokerový salónek, kasino, galerie umění, simulátor Formule 1, bowling, fotogalerie Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Butiky Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažijí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví Tělocvična “Enjoy the colour' - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby sa uzatvára niekoľko hodín vopred, najneskôr však 120 minút. Čas check-in bude upresnený s palubnými lístkami. Odporúčame sa do prístavu dostaviť s dostatočným predstihom, v prípade vlastnej leteckej dopravy o deň skôr.

Program
1. den

Džidda, Saúdská Arábie, (připlutí: --:-- | odplutí: 23:00)

2. den

Yanbu al Bahr, Saúdská Arábie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 22:00)

3. den

Relaxačný deň na mori

4. den

Sokhna Port, Egypt, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia: 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či rautovej reštaurácii, desiaty a polnočný bufet.Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautovej reštaurácii po celý deň.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov (trieda Yacht Club má v cene All Inclusive balíček).
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine.
 • Stravu mimo loď a stravovanie v špeciálnych reštauráciách.
 • Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami a vo východnej Ázii: pre osoby od 12 rokov: 14,5$/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 7,25$/osoba/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 589 773
Dnes 8–17 h

Nezáväzná objednávka

Saúdská Arábie, Egypt na lodi MSC Splendida
    Egypt, Saudská arábia

Cena
219 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 589 773

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
219,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
23,40 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
14,28 €
covid pripoistenie Uniqa - osoba
0
13,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €