Termín:
19. 10. – 26. 10. 2018
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Seevilla Freiberg se vyznačuje hlavně svou jedinečnou polohou, kde naleznete mnoho druhů služeb a krásný výhled na jezero s čirou vodou. Centrum 200 m, veřejný krytý bazén 300 m, obchody 300 m, nádraží 300 m, ledovec Kitzsteinhorn 10 km.

Ubytování

Vana nebo sprcha/WC, fén, balkon/terasa, topení, posezení, rádio, telefon, sat-TV, wlan zdarma, trezor, rychlovarná konvice, kávovar, nekuřácké pokoje, všechny jsou s výhledem na hory, nebo na jezero.

A: 1 lůžkový pokoj

B: 2-3 lůžkový pokoj extra - pokoj s panoramatickým výhledem

Vybavení

Recepce, lobby, bar, místnost s televizí, zimní zahrada, internetový kout s wifi zdarma, lyžárna, botárna, výtah, parkoviště, restaurace, restaurace se zahradou a s výhledem na hory a jezero.

Aktivity

Wellness: parní lázeň, sauna, Finská sauna, infračervená kabina, místnost klidu s výhledem na jezero.

Za příplatek: masáže.

Fitness.

Zdarma Zell am See - Kaprun Karte: asi 20 různých aktivit např. lanovka, vstup do národního parku, plážové aktivity atd. 

Poznámka

Domácí zvířata nejsou povolena.

Pro děti: postýlka, koutek, menu, vysoká židle, chůvička.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

ubytování za osobu/noc s polopenzí, Zell am See - Kaprun karta, wellness., Ceny za osobu

Základná cena nezahŕňa

Masáže

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Tempo Tours, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Kaprun - Zell am See - Maishofen

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Seevilla Freiberg ****
(Webové stránky hotela)

Vzdialenosť od zjazdovky: 850 m

Všetky zájazdy do Seevilla Freiberg

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.