Serapis

  Grécko, Kréta, Archanes

Serapis

    Grécko, Kréta, Archanes
Pôvodná cena
44 EUR/os

Cena od
41 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 374 927
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Serapis', 4-pokojová vila 167 m2 na 2 podlažích. Dostatek prostoru a světlý interiér, komfortně a pěkně zařízeno: otevřený obývací pokoj/ložnice s 2x pohovkou, jídelním stolem a TV (plochá obrazovka), rádiem. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (trouba, plynová trouba, 4-plotýnkový plynový vařič). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem, koupelnou s vanou a WC a hydromasážní sprchou. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžkem. Vstup na balkon. 3x balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 00001159824

Popis

Pěkná, komfortní, samostatně stojící vila 'Serapis', 2-podlažní, postavená v roce 2003, obklopena poli. Ve čtvrti Archanes 4.7 km od centra Epano Archanes, klidná, slunná poloha na kopci, 13 km od moře, 13 km od pláže. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná, udržovaná zahrada 1'000 m2 s květinami a stromy. Basketbal, gril, parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, supermarket 4 km, restaurace 4 km, pekárna 4 km, kavárna 4 km, písečná pláž 'Karteros' 13 km. Zajímavosti v okolí: Archaeological Museum of Archanes 4.1 km, Museum of Cretan History & Folklore 4.6 km, Nikos Kazantzakis Museum 10.8 km, Minoan Palace of Knossos 5.2 km, Spilia Venetian Aqueduct 3.3 km, Archaeological Museum of Heraklion 10.5 km. Upozornění: auto doporučeno. Majitel neakceptuje skupiny mládeže.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Kréta
  • Miesto podľa CK: Archanes

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 374 927
Dnes 8–14.30 h

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Nezáväzná objednávka

Serapis
    Grécko, Kréta, Archanes

Pôvodná cena
44 EUR/os

Cena od
41 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 374 927

Zájazd

cena za celou ubytovací jednotku
1
327,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €