Španielsko, Maroko, Gibraltár z Barcelony na lodi Costa Favolosa

  Maroko, Španielsko

Španielsko, Maroko, Gibraltár z Barcelony na lodi Costa Favolosa

    Maroko, Španielsko
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Španielsko, Maroko, Gibraltár

Popis lodě

Sen a realita sa stretávajú na palube Costa Favolosa. Ako názov napovedá, jedná sa o rozprávkovú loď. Skutočný inžiniersky klenot so všetkým komfortom a priestorom pre vaše obľúbené aktivity: šport, relaxáciu a dobré jedlo. Sestra Costa Fascinosa je jedným z najväčších plavidiel flotily Costa. Bola postavená v lodenici Fincantieri a prvýkrát slávnostne vyplávala v roku 2011. Interiéry zdobia luxusné materiály ako je ružový a biely mramor, žula, travertín alebo vzácne mahagónové a hruškové drevo. Strop je vyzdobený krištáľom Swarovski. V Clubu Restaurantu zase môžete obdivovať muránskej sklo. Výrobná cena Costa Favolosa bola približne 565 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 114.500Délka lodě (v metrech): 290Šířka lodě (v metrech): 35,5Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1.508Maximální počet pasažérů: 3.8004 bazény (1 dětský a 2 zakryvatelné), 5 vířivek a tobogán

Vybavení lodě

5 restaurací, včetně wellness restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 13 barů včetně Cognac & Cigar Baru a Coffee & Chocolate Baru Unikátní wellness centrum Samsara Spa o rozloze 6 000m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, turecké lázně, solárium, tělocvičnu Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha 4D kino, kasino, simulátor Formule 1, knihovna, divadlo, diskotéka Dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Barcelona, Španielsko, (připlutí: | odplutí: 18:00)

2. den

Relaxačný deň na mori

3. den

Cadiz, Španielsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

4. den

Tanger, Maroko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)

5. den

Casablanca, Maroko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 22:00)

6. den

Gibraltár, Gibraltár, (připlutí: 13:00 | odplutí: 19:00)

7. den

Málaga, Španielsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:30)

8. den

Valencia, Španielsko, (připlutí: 13:00 | odplutí: )

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Plná penzia - raňajky, obedy a večere v servírovanej, či bufetovej reštaurácii. Nápoje v bufetovej reštaurácii: voda, káva, čaj, a to k raňajkám a poobednému občerstveniu. K obedu a večeri iba voda.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov, ako užívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporiadaných na palube – animačné programy pre deti aj dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a pod.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do/z prístavu vyplávania, prípadné transfery. V prípade záujmu a vhodného spojenia môžeme zabezpečiť.
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov. Orientačný nápojový lístok.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Možnosť doobjednania fotografických, internetových a spa balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie pošleme prehľad. Výlety sú v týchto jazykoch: anglický, španielsky, taliansky, francúzsky, nemecký. Na plavbách so slovenským delegátom sa konajú  výlety v slovenčine.
 • Stravu mimo lode.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: pre osoby od 14 rokov: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 rokov vrátane:5,5 €/osoba/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zaobstaráme.
 • Poistenie batožiny (nie je pokryté dopravcom); V lodnej spoločnosti je možné vybaviť poistenie vo výške 7,30 EUR/osoba, zahrňujúce poistenie batožiny pre prípad poškodenia pri manipulácii zamestnancami lode v priebehu nalodenia a vylodenia. 
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 502 921
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

Španielsko, Maroko, Gibraltár z Barcelony na lodi Costa Favolosa
    Maroko, Španielsko

Cena
609 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 502 921

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
609,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €