Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Maroko z Málagy na lodi MSC Lirica

  Francúzsko, Maroko, Španielsko, Taliansko

Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Maroko z Málagy na lodi MSC Lirica

    Francúzsko, Maroko, Španielsko, Taliansko
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Maroko

Popis lodě

Loď Lirica bola vôbec prvou loďou skonštruovanou priamo pre spoločnosť MSC. Svojim pasažierom ponúka pohodlie v elegantnom prostredí s uvoľnenou atmosférou a nerušenými výhľadmi na more. Výrobná cena MSC Lirica bola približne 250 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 65.591Délka lodě (v metrech): 274,9Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 992, včetně 4 pro návštěvníky s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 1.9841 bazén, 2 vířivky, 1 bazén pro děti

Vybavení lodě

4 restaurace a 5 barů (včetně hudebního baru a anglické hospůdky) Diskotéka, kasino, videoherna, internetová kavárna, knihovna, Broadwayské divadlo Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Dětský areál s aquaparkem s vodotrysky Butiky Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažíjí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví Tělocvična “Enjoy the colour' - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Hodnocení lodě

3,5

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby sa uzatvára niekoľko hodín vopred, najneskôr však 120 minút. Čas check-in bude upresnený s palubnými lístkami. Odporúčame sa do prístavu dostaviť s dostatočným predstihom, v prípade vlastnej leteckej dopravy o deň skôr.

Program
1. den

Málaga, Španielsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den

Alicante, Španielsko, (připlutí: 11:00 | odplutí: 21:00)

3. den

Relaxačný deň na mori

4. den

Janov, Taliansko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

5. den

Marseille, Francúzsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

6. den

Barcelona, Španielsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

7. den

Relaxačný deň na mori

8. den

Tanger, Maroko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

9. den

Casablanca, Maroko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)

10. den

Ceuta, Španielsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)

11. den

Málaga, Španielsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia: 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či rautovej reštaurácii, desiaty a polnočný bufet.Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautovej reštaurácii po celý deň.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov (trieda Yacht Club má v cene All Inclusive balíček).
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine.
 • Stravu mimo loď a stravovanie v špeciálnych reštauráciách.
 • Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami a vo východnej Ázii: pre osoby od 12 rokov: 14,5$/osoba/noc, od 2 do 11 rokov vrátane: 7,25$/osoba/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 504 692
Dnes 8–17 h

Nezáväzná objednávka

Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Maroko z Málagy na lodi MSC Lirica
    Francúzsko, Maroko, Španielsko, Taliansko

Cena
689 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 504 692

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
689,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
23,10 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
14,28 €
covid pripoistenie Uniqa - osoba
0
15,40 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €