Termín:
28. 12. – 4. 1. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

hotel se nachází v malé vesničce Bulla 5 km od malebného městečka Ortisei, Alpe Seceda nebo 2,5 km vzdálený areál Alpe di Siusi. Hotel má překrásný výhled na údolí Val Gardena. 50 m zastávka skibusu. Nově od roku 2019 depandance s 9 pokoji. 

Ubytování

hotel nabízí kvalitní ubytování v typicky zařízených pokojích maximálně pro 3 osoby. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, dvoulůžkové pokoje jsou typu mansarda, pokoje pro 3 osoby typ standard.  Pokoje RS – maximálně pro 1 osobu a dítě do 11,9 let, mansarda (bez balkonu).

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. Silvestrovská a vánoční večeře.  

Vybavení

recepce (09:00-12:00, 17:00-21:30), restaurace, bar, lyžárna, sauna (použití od 17:00), bazén (4x6m), hydro masáž, wellness (od 16 let), solárium za poplatek, parkování, wi-fi zdarma ve společných prostorech, zapůjčení županu (dospělá osoba).

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

ubytování na osobu týden ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, pobyty sobota – sobota, Zdarma wi-fi, wellness, vánoční večeře, parkování.

Základná cena nezahŕňa

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,70 € osoba/ noc od 14 let, silvestrovská večeře 50 €/osoba.Nepovinný příplatek: solárium, dětská postýlka zdarma, jednolůžkový pokoj.Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání cca 10 € / noc. 

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Color Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Val Gardena / Alpe di Siusi

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Sporthotel Platz ***
(Webové stránky hotela)

Vzdialenosť od zjazdovky: 5000 m

Všetky zájazdy do Sporthotel Platz

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.