Termín:
24. 8. – 4. 9. 2019
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Katowice 17:45
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Nasledujúci text je strojovo preložený... zobraziť v origináli zobraziť v origináli
Dobre udržiavaný areál ... Výborný
Služba ... Priama poloha na pláži ...

Poloha: Priamo na mierne svahovitej piesočnatej pláži. Je to asi 4 km na Side. Doba prenosu cca 60 až 105 minút.

Vybavenie: Stredisko má celkom 672 izieb rozložených na hlavnej budove s 5 poschodiami (výťahy) a samostatnými prístavbami. K ďalším zariadeniam patrí lobby s recepciou, TV miestnosť, telefón (za poplatok), herňa, WLAN v celom areáli (vrátane), reštaurácia (vnútorná a vonkajšia s grilom 15.5.-15.9., Ak to poveternostné podmienky), 6 A la carte reštaurácie, cukráreň, snack bar, bary a obchody. Vonku sa nachádza bazén s tobogánmi (15.4.-15.10., Hodina, poveternostné podmienky) a bar pri bazéne. Lehátka, slnečníky a osušky sú zahrnuté v bazéne a na pláži.

Dvojlôžková izba (A1-3A, E2 T, Family Car Package A2T): Cca 27 m2, plávajúce podlahy, minibar, klimatizácia (centrálne, po hodine), Wi-Fi (v cene), trezor, satelitná TV, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov a balkón. Tiež s bočným výhľadom na more (A1-3B), s výhľadom na more (A1-3D) a akčnou miestnosťou (A2R) s balkónom, možnosť rezervácie. Prémiové bývanie (A2-3K): V horných poschodiach, výhľad na more, inak A2A. Rodinná izba Typ A (B2B): Jedna izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, vizuálne oddelená od seba, kúpeľňa s vaňou, inak A2A. Rodinná izba Typ C (B2-4F): Pribl. 40 metrov štvorcových, 2 spálne (jedna s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a jedna s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou, spojovacie dvere, pozemok na strane, inak A2A, s výhľadom na more (B2-4E).) Príloha izba (C2B): asi 20 m2, v dome pri bazéne, dlažba, výhľad na bazén, inak A2A ekonomická izba (C2S) asi 16m2, v domoch pri bazéne, 2 pevné lôžka, na strane pozemku, inak C2A Lake Lake Family Suites Typ A (C2-4A): Pribl. . 44 m², Nim prístavby, druhé a tretie poschodie, so sprchou / WC v obidvoch izbách, kachľové výhľad podlahové a bazén. dve spálne, jedna s manželskou posteľou a druhá s dvomi samostatnými lôžkami. každý vlastné dvere. Inak ako rámci A2A dochádza. Lake House- Rodinné apartmány typu B (C2-4P): Na prízemí s terasou, výhľadom na bazén a priamy prístup k bazénu, inak C2A.

Jedlo a pitie: All Inclusive.

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje po dobu 24 hodín v každom z otvorených barov. Minibar je denne dopĺňaný pivom, nealkoholickými nápojmi a vodou. V popoludňajších hodinách občerstvenie, káva, čaj, torta, zmrzlina (1.4.-31.10., Ak to počasie dovolí) a ovocie. Večera je tiež možná v reštauráciách a la carte (s rezerváciou). Polnočné občerstvenie.

Zábava: Medzinárodná animácia, diskotéka, herné centrum (za poplatok).

Šport / Aktivity: Inclusive: aerobik, plážový volejbal, boccia, posilňovňa, tenis (2 pevné kurty, vybavenie a reflektor za poplatok), stolný tenis, vodný aerobik. Za poplatok: biliard, bowling, miestni poskytovatelia vodných športov (1.5.-31.10., Ak to počasie dovolí).

Wellness: Kúpele (cca 1 200 m2, od 14 rokov) v ázijskom štýle. V cene ubytovania: krytý bazén, hammam, sauna. Za poplatok rôzne masáže a kozmetické procedúry na tvár a telo. Kaderník.

Rodiny: Mini Cinema, Mini Club (4-12 rokov), Junior Club (13-16 rokov, júl, august). Samostatný detský bazén (15.4.-15.10., Ak to počasie dovolí).

Info: Kreditné karty: Mastercard, VISA;
Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Rezervácia: Vonkajšie aktivity a zariadenia závisia od počasia od 1.5.-31.10. k dispozícii. Večera sa vyžaduje pre vhodné oblečenie.

Úspora:15% zľava na vtáky v určitých termínoch, pozri cenovú časť.

Sunny Heart Nominee

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na príslušný počet nocí
vybraný typ dopravy a stravovania
poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie
služby delegáta (hovorí poľsky, niektorí anglicky)
odbavenie / voucher v inom ako slovenskom jazyku (poľsky)

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Neckermann PL, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Turecká riviéra
  • Miesto podľa CK: Manavgat

Popis ubytovania a programu zájazdu v origináli

Nasledujúci text je zobrazený v origináli ... zobraziť strojový preklad
Gepflegtes Resort ... Exzellenter
Service ... Direkte Strandlage ...

Lage: Direkt am flach abfallenden Sandstrand. Nach Side sind es ca. 4 km. Transferzeit ca. 60 bis 105 Minuten.

Ausstattung: Das Resort verfügt insgesamt über 672 Zimmer, verteilt auf ein Haupthaus mit 5 Etagen (Lifts) und separaten Nebengebäuden. Zu den weiteren Einrichtungen gehören eine Empfangshalle mit Rezeption, TV-Raum, Telefon (gegen Gebühr), Spielsalon, WLAN in der gesamten Anlage (inklusive), Restaurant (Innen- und Außenbereich mit Barbecue 15.5.-15.9., wetterabhängig geöffnet), 6 A-la-carte-Restaurants, Patisserie, Snackbar, Bars und Geschäfte. Im Außenbereich befindet sich eine Poollandschaft mit Wasserrutschen (15.4.-15.10., stundenweise, wetterabhängig) und Poolbar. Sonnenliegen, Sonnenschirme und Badetücher sind am Pool und am Strand inklusive.

Unterbringung: Doppelzimmer (A1-3A, E2T, Family-Super-Sparpaket A2T): Ca. 27 qm, Laminatboden, Minibar, Klimaanlage (zentral, stundenweise), WLAN (inklusive), Safe, SAT-TV, Telefon, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon. Auch mit seitlichem Meerblick (A1-3B), Meerblick (A1-3D) und Aktionszimmer (A2R) mit Balkon, buchbar. Premium Wohnen (A2-3K): In den oberen Etagen, Meerblick, sonst wie A2A. Familienzimmer Typ A (B2B): Ein Raum mit Doppelbett und Etagenbett, optisch voneinander getrennt, Bad mit Badewanne, sonst wie A2A. Familienzimmer Typ C (B2-4F): Ca. 40 qm, 2 Schlafräume (einer mit 2 Einzelbetten, Bad mit Dusche und einer mit Doppelbett, Bad mit Badewanne, Verbindungstür, Landseite, sonst wie A2A. Wahlweise mit Meerblick (B2-4E). Annex-Zimmer (C2B): Ca. 20 qm, im Poolhaus, Fliesenboden, Poolblick, sonst wie A2A. Sparzimmer (C2S) ca. 16 qm, in den Poolhäusern, 2 feste Einzelbetten, Landseite, sonst wie C2A. Lake-House-Familiensuiten Typ A (C2-4A): Ca. 44 qm, NIm Nebengebäude, 2. und 3. Stock, mit Dusche/WC in beiden Räumen, Fliesenboden und Poolblick. Zwei Schlafräume, einer mit Doppelbett und einer mit zwei Einzelbetten. Jeweils eigene Zimmertür. Sonst wie A2A. Lake-House-Familiensuiten Typ B (C2-4P): Im Erdgeschoss, mit Terrasse, Poolblick und direktem Pool-Zugang, sonst wie C2A.

Essen & Trinken: All Inclusive.

All Inclusive: Frühstück, Mittags- und Abendbuffet. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 24 Stunden lang an den jeweils geöffnten Bars. Minibar wird täglich mit Bier, Softdrinks und Wasser nachgefüllt. Nachmittags Snacks, Kaffee, Tee, Kuchen, Eis (1.4.-31.10., wetterabhängig) und Obst. Abendessen auch in den A-la-carte-Restaurants (mit Reservierung) möglich. Mitternachtssnack.

Unterhaltung: Internationale Animation, Disco, Gamecenter (gegen Gebühr).

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Beachvolleyball, Boccia, Fitnessraum, Tennis (2 Hartplätze, Ausrüstung und Flutlicht gegen Gebühr), Tischtennis, Wassergymnastik. Gegen Gebühr: Billard, Bowling, durch lokale Anbieter Wassersportmöglichkeiten (1.5.-31.10., wetterabhängig).

Wellness: Spa (ca. 1.200 qm, ab 14 Jahren) im asiatischen Stil. Inklusive: Hallenbad, Hamam, Sauna. Gegen Gebühr: Verschiedene Massagen und kosmetische Anwendungen für Gesicht und Körper. Friseur.

Familien: Mini-Kino, Miniclub (4-12 Jahre), Juniorclub (13-16 Jahre, Juli, August). Separater Kinderpool (15.4.-15.10., wetterabhängig).

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA;
Landeskategorie: 5 Sterne.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig vom 1.5.-31.10. zur Verfügung. Beim Abendessen wird um angemessene Kleidung gebeten.

Sparvorteil: Bis zu 15% Frühbucherrabatt zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Sunny Heart Nominee

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.


Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa *****

Číslo zájazdu: 887563
Turecko, Turecká riviéra, Manavgat

Všetky termíny a možnosti (152)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
8 dní
all inclusive
839 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
888 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
882 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
824 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2B), přistýlka
8 dní
all inclusive
903 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
846 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
8 dní
all inclusive
981 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 28.8 – St 4.9.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
8 dní
all inclusive
1 027 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 032 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 2.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
11 dní
all inclusive
1 286 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 5.10 – So 12.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
953 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 025 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 19.10 – So 26.10.2019
4 lůžkový pokoj (C4A)
8 dní
all inclusive
882 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
8 dní
all inclusive
1 063 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 5.10 – So 12.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
967 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2B), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 046 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 28.8 – St 4.9.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 077 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 28.8 – St 4.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
983 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
8 dní
all inclusive
1 083 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 4.9 – St 11.9.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 093 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 2.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
11 dní
all inclusive
1 358 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 28.8 – St 4.9.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 070 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 2.10 – So 12.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
11 dní
all inclusive
1 239 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 28.8 – St 4.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
998 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 4.9 – St 11.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
999 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
8 dní
all inclusive
1 102 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 112 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 28.8 – St 4.9.2019
2 lůžkový pokoj (A2B), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 085 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 2.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
11 dní
all inclusive
1 349 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 4.9 – St 11.9.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 087 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 4.9 – St 11.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
1 014 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 2.10 – So 12.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
11 dní
all inclusive
1 260 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – St 2.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
1 018 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 31.8 – So 7.9.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 123 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 4.9 – St 11.9.2019
2 lůžkový pokoj (A2B), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 101 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 105 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 133 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 31.8 – So 7.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
1 030 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 2.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2B), přistýlka
11 dní
all inclusive
1 377 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – St 2.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
1 033 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 7.9 – So 14.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
1 037 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 28.9 – So 5.10.2019
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
1 039 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 31.8 – So 7.9.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 117 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj (C2S)
11 dní
all inclusive
1 424 EUR
Letecky
Katowice 19:25
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2B), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 120 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 31.8 – So 7.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
1 044 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj (C2B)
8 dní
all inclusive
1 152 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 7.9 – So 14.9.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 124 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj (A2A), přistýlka
8 dní
all inclusive
1 126 EUR
Letecky
Katowice 17:45
So 7.9 – So 14.9.2019
3 lůžkový pokoj (A3B)
8 dní
all inclusive
1 051 EUR