Taliansko, Chorvátsko, Grécko z Trieste na lodi MSC Fantasia

  Grécko, Chorvátsko, Taliansko

Taliansko, Chorvátsko, Grécko z Trieste na lodi MSC Fantasia

    Grécko, Chorvátsko, Taliansko
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Taliansko, Chorvátsko, Grécko

Popis lodě

MSC Fantasia, sesterská loď MSC Splendida, rozšírila služby MSC v roku 2008. Svojho času išlo spolu so Splendidou o najväčšiu loď spoločnosti. MSC Fantasia je majstrovským dielom a stelesnením talianskeho štýlu spojeného s najmodernejšími technológiami, eleganciou a luxusnými službami. Do služieb MSC vstúpila Fantasia 18. decembra 2008, vtedy ju v talianskej Neapole pokrstila Sophia Loren. Náklady na stavbu lode MSC Fantasia boli vyčíslené približne na 550 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 137.936Délka lodě (v metrech): 333,3Šířka lodě (v metrech): 37,92Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.637Maximální počet pasažérů: 4.3634 bazény včetně 1 krytého a 1 pro děti s tobogánem, 12 vířivek

Vybavení lodě

11 barů a 6 restaurací (včetně Piano baru, Jazz baru nebo Sportbaru s živými projekcemi) Fotogalerie, 4D kino, simulátor Formule 1, videoherna, diskotéka, business centrum, knihovna, galerie, kasino, divadlo Sportovní centrum, aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Butiky Ordinace palubního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci mohou zažít autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví “Enjoy the colour' - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Trieste, Taliansko, (připlutí: --:-- | odplutí: 21:00)

2. den

Zadar, Chorvátsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)

3. den

Bari, Taliansko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)

4. den

Relaxačný deň na mori

5. den

Pireus, Grécko, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia: 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či rautovej reštaurácii, desiaty a polnočný bufet.Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautovej reštaurácii po celý deň.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov (trieda Yacht Club má v cene All Inclusive balíček).
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine.
 • Stravu mimo loď a stravovanie v špeciálnych reštauráciách.
 • Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 10 €/osoba /noc, 2-11.99 rokov: 5 €/dieťa/noc. Pre plavby z Miami: Pre osoby od 12 rokov: 14$/osoba/noc, 2-11.99 rokov: 7$/dieťa/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 504 759
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

Taliansko, Chorvátsko, Grécko z Trieste na lodi MSC Fantasia
    Grécko, Chorvátsko, Taliansko

Cena
247 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 504 759

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
247,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €