Taliansko, Francúzsko, Španielsko z Janova na lodi MSC Magnifica

  Francúzsko, Španielsko, Taliansko

Taliansko, Francúzsko, Španielsko z Janova na lodi MSC Magnifica

    Francúzsko, Španielsko, Taliansko
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Taliansko, Francúzsko, Španielsko

Popis lodě

Na more bola MSC Magnifica oficiálne spustená začiatkom marca 2010 po tom, čo bola s veľkou slávou pokrstená v nemeckom Hamburgu - kým iným ako obľúbenou krstnou MSC, Sophiou Loren. Táto loď sa chváli špičkovým dizajnom kombinovaným s najmodernejšími technológiami. Niet divu, spája v sebe totiž to najlepšie z tried Fantasia a Musica. Magnifica je vybavená zaťahovacou strechou, ktorá je ako stvorená pre plavby organizované v zimných mesiacoch. Náklady na stavbu MSC Magnifica sa vyšplhali až k 547 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 95.128Délka lodě (v metrech): 293,8Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1.259Maximální počet pasažérů: 3.2233 bazény včetně 1 krytého a 1 dětského, 4 vířivky

Vybavení lodě

5 restaurací nabízejících jídla z celého světa, 12 barů (mimo jiné i Sport bar s biliárovými stoly nebo Cigar bar) Videoherna, 4D kino, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, knihovna, internetová kavárna, kasino Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Butiky Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažíjí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, thalassoterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví Fitness centrum “Enjoy the colour' - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Janov, Taliansko, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

2. den

Marseille, Francúzsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)

3. den

Barcelona, Španielsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia: 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či rautovej reštaurácii, desiaty a polnočný bufet.Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautovej reštaurácii po celý deň.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Doprava do/z prístavu vyplávania, iné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov (trieda Yacht Club má v cene All Inclusive balíček).
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, kozmetický salón, lekárske služby na palube atď. Možnosť objednať fotografické, internetové a kúpeľné balíčky.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má v každom prístave širokú škálu výletov, na vyžiadanie zašleme zoznam. Exkurzie sú k dispozícii v nasledujúcich jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s naším delegátom sú výlety v slovenčine/češtine.
 • Stravu mimo loď a stravovanie v špeciálnych reštauráciách.
 • Servisné poplatky a sprepitné: Pre osoby od 12 rokov: 10 €/osoba /noc, 2-11.99 rokov: 5 €/dieťa/noc. Pre plavby z Miami: Pre osoby od 12 rokov: 14$/osoba/noc, 2-11.99 rokov: 7$/dieťa/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 501 587
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

Taliansko, Francúzsko, Španielsko z Janova na lodi MSC Magnifica
    Francúzsko, Španielsko, Taliansko

Cena
109 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 501 587

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
109,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €