The Cove Rotana Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

The Cove Rotana Resort

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Číslo zájazdu: 1 627 459
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Hotel postavený v núbijskom štýle patrí do renomovanej hotelovej siete Rotana. Jedná sa o luxusný a rozľahlý hotel, ktorý je ideálny pre všetky vekové kategórie.

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Ras Al Khaimah v Perzskom zálive. Najbližšie centrum je vzdialení 8 km od hotela. Medzinárodné letisko v Dubaji sa nachádza cca 90km od hotela.
Vybavenie:
349 izieb, 40 viliek, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácie, bary, 3 bazény, 2 detské bazény, tobogany, soft animácie, miniklub, živá hudba, joga, šípky, stolný tenis, volejbal, Za poplatok: SPA centrum, masáže, jacuzii, parná miestnosť, sauna, fitnes, požičovňa áut, práčovňa, obchody, doktor.
Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (30 - 40 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (44 - 62m2, max. 3+1), kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: minibar.
Stravovanie:

All inclusive formou bufetu. Reštaurácie Cinnamon, Basilico, Laguna Bay, Breeze, Breakers, Lounge, bar pri bazéne. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži (600m). Plážový servis ako ležadlá, slnečníky sú k dispozícií zadarmo. Vodné športy sú za poplatok.

The Cove Rotana Resort

Základná cena zahŕňa

  • V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
  • Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.
  • UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení vo výške cca 20 AED/izba/noc.
  • Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: HappyTravel.sk, s.r.o., IČO 46915206.
Lokalita podľa usporiadateľa: Ras Al-Khaimah, Ras Al Khaimah
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 627 459
Dnes 8–14.30 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

The Cove Rotana Resort
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

Pôvodná cena
2 163 EUR/os

Cena
1 483 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 627 459

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 483,18 €
príplatok za privátny transfer - 3 osoby
0
40,00 €
príplatok za privátny transfer - 2 osoby
0
100,00 €
príplatok za privátny transfer - 1 osoba
0
160,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
52,48 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
38,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
1,00 €