Termín:
24. 9. – 1. 10. 2019
Počet dní:
8 (ut – ut)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 11:50
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha a popis

Klasický hotelový komplex Titan Club sa nachádza v oblasti Kargicak. Komplex sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých priľahlých budov. Od súkromnej hotelovej pláže delí hostí len miestna komunikácia. Hotel je vhodný najmä pre rodiny s deťmi a staršie páry. Okolím hotela je krásna záhrada, kľudné prostredie a neďaleko banánová plantáž. Nachádza sa 16 km od Alanye a 142 km od letiska.

Vybavenie hotela

Recepcia, wifi v lobby, intenretová kaviareň, reštaurácie, bary, kaderníctvo, masáže, sauna, obchodíky, práčovňa, trezor na recepcii, turecká káva, škola potápania, detský mini-klub, ihrisko, hotelom organizované animácie, bazény, fitnes centrum, fax a fotokopírka.

Vybavenie izby

Ponúkané izby sú ECO, štandardné a rodinné. Izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC a sprchou, fénom, satelitnou TV, telefónom, rádiom, minibarom a balkónom. Rodinné izby majú naviac manželskú posteľ v jednej miestnosti a v druhej dve samostatné lôžka. Eco izby môžu byť rozlohou menšie a môžu sa nachádzať v odľahlej časti hotelového areálu.

Stravovanie

All inclusive formou bufetu. Mnoho recenzií od hotelových hostí chváli pestrosť a kvalitu stravy.

Pláž a plážový servis

Piesočná pláž je od hotela oddelená miestnou komunikáciou. Na pláži sú lehátka a slnečníky i možnosti vodných športov za poplatok.

Pre deti

Detské ihrisko, detský bazén, detské postieľky na izbe, detské sedačky v reštaurácii a hotelom organizované animácie pre deti.

Šport a zábava

Biliard, stolný tenis, šach, plážový volejbal, petangue, šípky, aerobik, vodná gymnastika, vodné športy na pláži (za poplatok), škola potápania (za poplatok), fitnes centrum, posilňovňa, sauna, kúpele a hotelom organizované animačné programy (cez deň i v noci).

Služby za poplatok

Masáže, vodné športy na pláži, škola potápania, internetová kaviareň, kaderníctvo, turecká káva a práčovňa.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Základná cena nezahŕňa

    Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Pantour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Turecká riviéra
  • Miesto podľa CK: Alanya

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Club Hotel Titan ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: mólo, piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Všetky zájazdy do Club Hotel Titan

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.