TRAKIA

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

TRAKIA

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel leží v areáli so štvorhviezdičkovým hotelom Trakia Plaza v strednej časti letoviska Slnečné pobrežie, 27 km od letiska v Burgase. V blízkosti hotela sú obchody, kaviarne a reštaurácie.

Vybavení

Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, obchod, WiFi pripojenie (v lobby zadarmo), lobby bar, bar pri bazéne.

Pokoje

Vlastné sociálne zariadnenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, balkón. Možnosť jednej prístelky.

Pláž

Široká piesočnatá pláž je vzdialená 250 metrov od hotela, slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok. Prístup cez piesočné duny.

Sport

Vonkajší bazén so šmýkľavkami, jacuzzi, masáže, stolný tenis, billiard, vodné športy na pláži.

Stravování

All inclusive, ktoré zahŕňa:- raňajky, obedy, večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- 11:00 - 15:00 ľahké občerstvenie- 15:00 - 18:00 káva, čaj, zákusky a zmrzlina- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby

Děti

Bazén.

Základná cena zahŕňa

 • Leteckú prepravu vrátane všetkých poplatkov
 • transfery v mieste pobytu
 • ubytovanie
 • stravovanie formou all inclusive
 • služby slovensky hovoriaceho delegáta
 • zákonné poistenie CK proti úpadku
 • poistenie liečebných nákladov.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fantasy Travel, IČ: 51168715. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Nesebar
 • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 257 717
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

TRAKIA
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
522 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 257 717

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
522,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
47,00 €