Universal Hotel Romantica

  Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Colonia de Sant Jordi

Universal Hotel Romantica

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Colonia de Sant Jordi
Poloha

Plážový hotel Romantica Universal Hotel se nachází v Colonia Sant Jordi v blízkosti veřejné písečné pláže "El Coto". Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek). Nejbližší město je LLucmajor. V okolí hotelu se nachází supermarket. V blízkosti hotelu se nachází diskotéka. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Aquarium Cabrera, Platja Es Trenc a PN Cabrera. O Vaši mobilitu se postará autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

Tento 6-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2015, má 245 pokojů. K vybavení hotelu patří lobby s barem, 2 výtahy, klimatizace, sejf (za poplatek) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná) a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový vstup. Zdravotní služba je za poplatek.
K venkovnímu vybavení námořnicky zařízeného hotelu patří 2 bazény se sladkou vodou a samostatný dětský bazének a také skluzavka. Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma).
Sportovní a volnočasová nabídka: šipky (za poplatek), tenis (případně za poplatek), kulečník (za poplatek), fotbal a basketbal. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show a živou hudbou. Hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti a miniklub pro děti od 4 - 12 let. Herna.

Pláž

Pláž je vzdálena cca 500m od hotelu, plážový servis zdarma.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (zdarma), kachličkami, balkónem nebo terasou, internetem (za poplatek), sejfem (za poplatek) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.
Usporiadateľ: Electra Tours s.r.o., IČO 26120917.
Lokalita podľa usporiadateľa: Mallorca, Colonia Sant Jordi

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Romantica Hotel Universal ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Všetky zájazdy do  Romantica Hotel Universal

0220 665 410 Číslo zájazdu: 2 072 669
Dnes 9.30–18 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Španielsko - viac informácií