USA, Aruba, Curacao, Haiti z Fort Lauderdale na lodi Allure of the Seas

  Haiti, Holandsko, USA

USA, Aruba, Curacao, Haiti z Fort Lauderdale na lodi Allure of the Seas

    Haiti, Holandsko, USA
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

USA, Aruba, Curacao, Haiti

Popis lodě

Loď Allure of the Seas je jedna z najväčších výletných lodí na svete. V tesnom závese za ňou sa drží jej sesterská loď Oasis of the Seas, ktorej do svetového rekordu chýba päť centimetrov. Loď prvýkrát vyplávala na more v roku 2009. Náklady na výrobu lode boli vo výške 1,2 mld. USD. V roku 2020 prejde loď rekonštrukciou v rámci programu Royal Amplified. **Z dôvodu pandémie bola rekonštrukcia odložená.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 225.282Délka lodě (v metrech): 362Šířka lodě (v metrech): 47Počet palub pro pasažéry: 16Celkový počet kabin: 2.701Maximální počet pasažérů: 5.4844 bazény, 10 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace a bary:Až 25 možností stravování Menu o šesti chodech v sezonní 150 Central Park restauraci, kde je šéfkuchařem oceňovaný Michael Schwartz Americký steakhouse Chops Grille Tequilla Bar, Sushi Bar Italská restaurace Giovanni's Table První kavárna Starbucks na mořiZábava:Divadlo v broadwayském stylu s muzikálovým hitem Mamma Mia! Show na ledě Vodní show v AquaTheater s tanečníky, potápěči a akrobaty Casino Royale® ve stylu Las Vegas Duty-free zóna a butiky Live jazz klub, kabaret, karaoke bar, DJs Na palubě můžete navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Dvě lezecké stěny Hřiště na míčové sporty Lanové centrum Zip Line Dva surfařské simulátory FlowRider® Kluziště Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, pilates, spinning)Relaxace:4 bazény a 10 vířivek Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Aquapark H2O Zone s tobogány Kolotoče na promenádě Boardwalk Chemická laboratoř 3D kino

Hodnocení lodě

4,5

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Fort Lauderdale, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:30)

2. den

Relaxačný deň na mori

3. den

Relaxačný deň na mori

4. den

Oranjestad, Aruba, Holandsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 23:00)

5. den

Willemstad, Curacao, Holandsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)

6. den

Relaxačný deň na mori

7. den

Labadee, Haiti, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

8. den

Relaxačný deň na mori

9. den

Fort Lauderdale, USA, (připlutí: 06:15 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme.
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 14,5 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 17,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 503 504
dnes zatvorené

Nezáväzná objednávka

USA, Aruba, Curacao, Haiti z Fort Lauderdale na lodi Allure of the Seas
    Haiti, Holandsko, USA

Cena
686 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 503 504

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
686,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
67,10 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
50,38 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €