USA, Bahamy z Miami na lodi Freedom of the Seas

  Bahamy, USA

USA, Bahamy z Miami na lodi Freedom of the Seas

    Bahamy, USA
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

USA, Bahamy

Popis lodě

Výletná loď Freedom of the Seas bola uvedená do prevádzky v roku 2004. Do roku 2006 bola najväčšou loďou na svete, potom ju predstihla Oasis of the Seas. Loď sa pýši najnovšími technológiami a inovatívnym vybavením, ktoré hosťom poskytuje luxusný zážitok. Výrobná cena Freedom of the Seas bola približne 800 mil. USD. V roku 2020 loď prejde rekonštrukciou v rámci projektu Royal Amplified.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 155.889Délka lodě (v metrech): 338,77Šířka lodě (v metrech): 38,6Počet palub pro pasažéry: 15Celkový počet kabin: 1.817Maximální počet pasažérů: 3.6344 bazény, 6 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře Mnoho restaurací včetně Sushi baru Jade a asijské restaurace, Windjammer Café a lehkého občerstvení Café Promenade Italské restaurace Giovanni's Table a Sorrento's Pizza Příležitostné občerstvení nabízí třeba Johnny Rockets nebo Ben & Jerry's Ice Cream Restaurace Chops Grille steakhouse Vintage pekařství The Cupcake CupboardZábava:Divadlo v broadwayském stylu Show na ledě ve Studiu B Casino Royale® ve stylu Las Vegas Ústřední Royal Promenade s duty-free zónou a butiky 22 barů a salónků včetně R Baru evokujícího atmosféru 60. let, latinského baru Bolero a baru v anglickém stylu Bull & Bear Vinotéka Knihovna a karetní salónek Na palubě můžete navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Minigolf Hřiště na míčové sporty Surfařský simulátor FlowRider Kluziště Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, tai chi)Relaxace:4 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 6 vířivek včetně dvou s výhledem na oceán Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Aquapark H2O Zone s tobogány 3D kino

Hodnocení lodě

4,5

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Miami, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:30)

2. den

Cococay, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

3. den

Nassau, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

4. den

Miami, USA, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 16 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 18,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 512 630
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

USA, Bahamy z Miami na lodi Freedom of the Seas
    Bahamy, USA

Cena
578 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 512 630

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
578,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
36,60 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,48 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €