Termín:
16. 12. – 20. 12. 2019
Počet dní:
5 (po – pi)
Počet nocí:
4
Doprava:
bez dopravy
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Trasa plavby

USA, Bahamy

Popis lodě

Výletná loď Norwegian Sky prvýkrát vyplávala na more v roku 1999. Pôvodne bola objednaná pre spoločnosť Costa Cruises ako Costa Olympia, nakoniec ale bola dokončená v lodenici Lloyd Werft pre Norwegian Cruise Line ako Norwegian Sky. Loď prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2013. Na jej palube vám bude k dispozícii skoro 934 členov posádky. Výrobná cena Norwegian Sky bola približne 330 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 77.104Délka lodě (v metrech): 258,47Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 1.001Maximální počet pasažérů: 2.0042 bazény, 1 dětský bazén, 5 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace a bary12 restaurací a 12 barů Cagney's Steakhouse, francouzská restaurace Le Bistro, italská restaurace Il Adagio Garden Café s rodinnými menu, které obsahují i dětské porce, cukrárna Carlo's Bake Shop Bar Kapitána Cooka, bar a diskotéka Dazzles Nightclub, Longboard Bar s živým vysíláním, sportovními událostmi i vynikajícím občerstvenímZábavaDivadlo Stardust Kasino, videoherna Butiky Internetová kavárna, knihovna 3 společenské místnostiSport a odpočinekDva venkovní bazény, 5 vířivek Sportovní hřiště, běžecká dráha Fitness centrum Wellness centrum Body Waves a salón krásy Dva golfové trenažéryPro dětiDětský areál s filmy, počítači, tvořivou dílnou a odpočinkovou zónou Areál pro dospívající Zone s herními konzolemi, televizí, stolním hokejem a diskotékou Dětský bazén s klouzačkami, brouzdalištěm a dětskou vířivkou

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Na plavbách ktoré navštevujú USA, Kanadu alebo Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov. Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Miami, USA, (připlutí: | odplutí: 17:00)

2. den

Relaxačný deň na mori

3. den

Nassau, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

4. den

Great Stirrup Cay, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

5. den

Miami, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Darček: 1 výhoda Free at SeaV rámci programu 'NCL Free at Sea' si môžete obohatiť plavbu jednou z nasledujúcich výhod:Balíček stravovania v špeciálnych reštauráciách
50 % kredit na kajutu na výlet v každom prístave
Prístup k WiFi
Zľava na 3. a 4. osobu - platí iba pre niektoré plavbyPodmienky programu Vám radi zašlemePlavba:
Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
All Inclusive - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. NCL má koncept Freestyle Dining, ktorý umožňuje cestujúcim slobodný výber reštaurácií, času jedál, oblečenia či zasadacieho poriadku počas stolovania.
Zábava na palube:
Voľné využitie verejných priestorov - bazéna, víriviek, fitness centra a väčšiny športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporiadaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenie v divadle, živá hudba, lekcie tanca a pod. Niektoré aktivity (napr. bowling, laser game alebo motokáry) sú spoplatnené.
Poistenie proti úpadku
Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

Dopravu do / z prístavu vyplávania, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme.
Služby českého sprievodcu či delegáta
Nápoje.
Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch.
Sprepitné pre obsluhu na lodi: cca 16 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: cca 21 USD / osoba / noc.
Stravu mimo lode.
Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
Vízum (ak je vyžadované). TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie PT Tours, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Great Stirrup Cay, Miami, Nassau