Termín:
6. 12. – 21. 12. 2019
Počet dní:
16 (pi – so)
Počet nocí:
15
Doprava:
bez dopravy
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Trasa plavby

USA, Kolumbia, Panama, Peru, Chile

Popis lodě

Výletná loď Norwegian Star patria spoločnosti Norwegian Cruise Line. Prvýkrát vyplávala na more v novembri 2001. V roku 2010 prešla loď rozsiahlou rekonštrukciou. Na palube sa o vás bude starať viac ako 1083 členov posádky. Výrobná cena Norwegian Star bola približne 400 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 91.740Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 11Celkový počet kabin: 1.173Maximální počet pasažérů: 2.3462 bazény, 1 bazén s tobogánem, 1 bazén pro děti

Vybavení lodě

Restaurace (italská, francouzská, sushi), bary, vinný sklep, kino, divadlo s velkolepou show, herna, kasino, Brodway club, CityClub s jazz a blues muzikou, knihovna, internetová kavárna, videoherna, konferenční místnost, butiky, fitness centrum, aquapark, hřiště na míčové hry, lanové centrum, aquapark s tobogány, bazény a vířivky, herna pro děti (program pro děti 3-17 let), salón krásy, wellness centrum, ordinace lodního lékaře.

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Na plavbách ktoré navštevujú USA, Kanadu alebo Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov. Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Miami, USA, (připlutí: | odplutí: 16:00)

2. den

Relaxačný deň na mori

3. den

Relaxačný deň na mori

4. den

Santa Marta, Kolumbia, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

5. den

Cartagena, Kolumbia, (připlutí: 07:00 | odplutí: 14:00)

6. den

Proplutí Panamským průplavem, Panama, (připlutí: | odplutí: )

7. den

Relaxačný deň na mori

8. den

Relaxačný deň na mori

9. den

Salaverry , Peru, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)

10. den

Callao (Lima), Peru, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)

11. den

Pisco (General San Martin), Peru, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

12. den

Relaxačný deň na mori

13. den

Arica, Chile, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)

14. den

Relaxačný deň na mori

15. den

Coquimbo (La Serena), Chile, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

16. den

San Antonio, Chile, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Darček: 1 výhoda Free at SeaV rámci programu 'NCL Free at Sea' si môžete obohatiť plavbu jednou z nasledujúcich výhod:Balíček stravovania v špeciálnych reštauráciách
50 % kredit na kajutu na výlet v každom prístave
Prístup k WiFi
Zľava na 3. a 4. osobu - platí iba pre niektoré plavbyPodmienky programu Vám radi zašlemePlavba:
Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
All Inclusive - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. NCL má koncept Freestyle Dining, ktorý umožňuje cestujúcim slobodný výber reštaurácií, času jedál, oblečenia či zasadacieho poriadku počas stolovania.
Zábava na palube:
Voľné využitie verejných priestorov - bazéna, víriviek, fitness centra a väčšiny športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporiadaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenie v divadle, živá hudba, lekcie tanca a pod. Niektoré aktivity (napr. bowling, laser game alebo motokáry) sú spoplatnené.
Poistenie proti úpadku
Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

Dopravu do / z prístavu vyplávania, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme. Služby českého sprievodcu či delegáta Nápoje. Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov. Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Sprepitné pre obsluhu na lodi: cca 16 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: cca 21 USD / osoba / noc. Stravu mimo lode. Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme. Vízum (ak je vyžadované). TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie PT Tours, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Arica, Callao, Cartagena, Coquimbo, Miami, Pisco, Salaverry, San Antonio, Santa Marta

USA, Kolumbia, Panama, Peru, Chile z Miami na lodi Norwegian Star, plavba s bonusom ****

Číslo zájazdu: 840714
Chile, Kolumbia, Panama, Peru, USA, Arica, Cartagena, Pisco