USA - Východné pobrežie, USA, Bahamy z Cape Liberty na lodi Oasis of the Seas

  Bahamy, USA

USA - Východné pobrežie, USA, Bahamy z Cape Liberty na lodi Oasis of the Seas

    Bahamy, USA
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

USA - Východné pobrežie, USA, Bahamy

Popis lodě

Na začiatku 20. storočia to bol Titanic, ktorý ohromil svet svojou monumentalitou a prvenstvom. O sto rokov neskôr je to Oasis of the Seas. Na jednu z najväčších lodí sveta by sa vošli všetci obyvatelia Lysej nad Labem alebo napríklad Dobříša. Oasis of the Seas pojme 8520 ľudí, presne 6360 pasažierov a 2160 členov posádky. Pohybujúce sa mesto na vode váži neuveriteľných 225 tisíc ton a je päťkrát väčší ako Titanic. Loď je taká gigantická, že jej zakotvenie vyžaduje vysoké nadštandardné prístavné parametre a niektoré prístavy ju jednoducho nemôžu prijať. Na Floridu, kde bola loď pokrstená, dorazila z Fínska, kde bola pre spoločnosť Royal Caribbean International vyrobená. Slávnostný krst prebehol 30. novembra 2009 v prístave Ford Lauderdale. Keďže je loď naozaj gigantom, jedna krstná či krstný by nestačil, a tak nechýbali osobnosti ako speváčka Gloria Estefan alebo herečky Jane Seymour a Daisy Fuentes. Už na svojej prvej ceste cez Atlantik bola loď pozorne sledovaná a to hlavne v Dánsku, kde musela podplávať pod mostom Belt, druhým najväčším visutým mostom na svete. Medzi plavidlom a mostom ostávala medzera iba 50 centimetrov, a to ešte loď musela sklopiť svoje komíny. Na lodi je celkom 16 palúb s 2700 kajutami. Najnáročnejší cestujúci majú k dispozícii 28 mezonetových izieb a luxusný apartmán s rozlohou 150 m2 s oknami s veľkosťou dvoch poschodí a balkóny s výhľadom na more alebo na promenádu. V roku 2019 loď prejde rekonštrukciou vrámci programu Royal Amplified.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 226.838Délka lodě (v metrech): 361.6Šířka lodě (v metrech): 47Počet palub pro pasažéry: 16Celkový počet kabin: 2.701Maximální počet pasažérů: 5.4844 bazény, 10 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace a bary:Až 25 možností stravování Menu o šesti chodech v sezonní 150 Central Park restauraci, kde je šéfkuchařem oceňovaný Michael Schwartz Americký steakhouse Chops Grille Tequilla Bar, Sushi Bar Izumi Italská restaurace Giovanni's TableZábava:Divadlo v broadwayském stylu s muzikálovým hitem Cats Show na ledě Vodní show v AquaTheater s tanečníky, potápěči a akrobaty Casino Royale® ve stylu Las Vegas Duty-free zóna a butiky Live jazz klub, kabaret, karaoke bar, DJs Na palubě můžete navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Hřiště na basketbal Lanové centrum Zip Line rozprostírající se na devíti palubách Dva surfařské simulátory FlowRider® Kluziště Fitness centrumRelaxace:4 bazény a 10 vířivek Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Aquapark H2O Zone s tobogány Kolotoče a atrakce na promenádě Boardwalk 3D kino Videoherna

Hodnocení lodě

4,5

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Cape Liberty (Ney Jersey), USA - Východné pobrežie, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)

2. den

Relaxačný deň na mori

3. den

Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 13:00 | odplutí: 21:00)

4. den

Nassau, Bahamy, (připlutí: 13:00 | odplutí: 20:00)

5. den

Cococay, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

6. den

Relaxačný deň na mori

7. den

Relaxačný deň na mori

8. den

Cape Liberty (Ney Jersey), USA - Východné pobrežie, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme.
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 14,5 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 17,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 508 720
dnes zatvorené

Nezáväzná objednávka

USA - Východné pobrežie, USA, Bahamy z Cape Liberty na lodi Oasis of the Seas
    Bahamy, USA

Cena
1 240 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 508 720

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 240,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
65,60 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
48,70 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €