VILA DELIĆ

  Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Drvenik

VILA DELIĆ

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Drvenik
Pôvodná cena
161 EUR/os

Cena
151 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 024 551
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

VILA DELIĆ - Pobyt

Poloha

moderná vila kategórie ***/****, umiestnená v časti Gornja Vala v letovisku Drvenik, cca 100 m od hotela Antonija.

Vybavenie a služby

Wi-Fi, parkovanie, v blízkosti - reštaurácia, market.

Ubytovanie

klimatizované apartmány, typ Studio 2+2 - S1, S3*** (veľkosť cca 30 m2) - jedna miestnosť s 2 lôžkami a rozkladací gauč pre dve osoby, umiestnený na 1. alebo 2. poschodí, typ Studio 2+2 - S5**** (veľkosť cca 35 m2) - jedna miestnosť s 2 lôžkami a rozkladacím gaučom pre dve osoby, umiestnený na 3 poschodí, typ Apt. 2+2(+1) - A2 a A4 *** (veľkosť cca 48 m2) - 2lôžková spálňa so SAT TV a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, s možnosťou ďalšej prístelky, A4 je umiestnený na 2. poschodí, A2 je umiestnený na 1. poschodí a má priestrannú terasu, typ Apt. 4+2(+1) - A6**** (veľkosť cca 68 m2) - dve 2lôžkové spálne so SAT TV, dená miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, s možnosťou ďalšej prístelky, umiestený na 3. poschodí, priestranná terasa. Vždy vybavený kuch. kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi, balkón alebo terasa s orientáciou na more.

Šport a zábava

malé fitnes ZADARMO, možnosť uschovania bicyklov (požičovňa bicyklov v hoteli Antonija), športové využitie podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

okruhliaková cca 20 m.

Doplňujúce informácie

parkovanie pri vile ZADARMO. Možnosť využitia animačného programu NEPTUN KLUB v blízkom hoteli Antonija.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na vybratý počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Drvenik

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 024 551
Dnes 7.30–14 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

VILA DELIĆ
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Drvenik

Pôvodná cena
161 EUR/os

Cena
151 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 024 551

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
151,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
151,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €