Vila PORAT

  Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Živogošće

Vila PORAT

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Živogošće
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Vila PORAT - Pobyt

Poloha

vila na okraji malej dedinky Živogošće - Porat v prvej rade od mora, cca 300 m od hotela Sensimar Adriatic Beach.

Vybavenie a služby

v blízkosti reštaurácia, market, zmenáreň, parkovanie cca 100 m od Vily.

Ubytovanie

klimatizované STUDIA a apartmány typu STUDIO 2(+2) na prízemí - miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 1 dosp. osobu alebo dve deti do 12 rokov, terasa, typ STUDIO 2+2 na druhom poschodí miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, balkón s výhľadom na more, typ Apt. 2+2 na prvom poschodí, 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, balkón s výhľadom na more, vždy vybavený kuch. kút (mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica), sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO.

Šport a zábava

podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

individuálne. Možnosť dokúpenia polpenzie v cca 100 m vzdialenej reštaurácii - raňajky formou výberu z cca 5 raňajkových menu, večere jednotné menu pozostávajúce z polievky alebo predjedla, hlavného jedla, šalátu a dezertu alebo ovocie.

Pláž

okruhliaková, prírodná kamenistá cca 10 m.

Doplňujúce informácie

pobytová taxa cca 1,3 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Klienti s autobusovou dopravou vystupujú a nastupujú pri hoteli Sensimar Adriatic Beach (cca 300 m) - zaistený prevoz batožiny.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na vybratý počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuch. vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, polpenzie - dieťa do 12 rokov - 79 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov - 129 EUR/os./týždeň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Živogošće

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Villa Porat
Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Všetky zájazdy do  Villa Porat

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 024 553
Dnes 7.30–14 h

Lokalita

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Vila PORAT
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Živogošće

Cena
261 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 024 553

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
205,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
149,00 €
príplatok za výber miesta v autobuse
0
4,00 €
voľné miesto vedľa (v prípade naplnenia kapacity se poplatok vracia)
0
19,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu TAM - dieťa do 12 rokov
0
56,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dieťa do 12 rokov
0
56,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dieťa do 2 rokov
0
56,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dospelá osoba
0
56,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €