Termín:
24. 8. – 31. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Pôvodná cena:
413  EUR
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis ubytování

2-pokojový ateliér 78 m2, v podkroví. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení v podlaze. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Popis

Moderní bytový dům Wohntel", rok výstavby 2013. V obci, centrální, slunná poloha. Společné: zahrada. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, společné garáže (extra). Potraviny 600 m, supermarket 650 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží "Sevelen" 800 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Tenis 800 m, vlek 18 km, lyžařské centrum 18 km, lyžařská škola 18 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Malbun 18 km, Wildhaus 20 km. Pozor prosím: katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. Objekt ref.: CH9475.100.1-.3 se nachází na stejném pozemku.

"

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Garáž 1x - 4.5 CHF za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Východní Švýcarsko
  • Miesto podľa CK: Sevelen

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.