YAVOR PALACE

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

YAVOR PALACE

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel leží v centre Slnečného pobrežia. V blízkosti sú obchody, bary, reštaurácie a rôzne atrakcie pre deti a dospelých.

Vybavení

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, lobby bar, reštaurácia, bar pri bazéne, WiFi pripojenie (za poplatok)

Pokoje

Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, fén, telefón, TV so satelitným príjmom, chladnička, balkón. Možnosť dvoch prístieliek.

Pláž

Hotel je vzdialený 150 metrov od krásnej piesočnej pláže. Lehátka, slnečníky a vodné športy sú k dispozícii za poplatok

Sport

Vonkajší bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, fitness centrum, masáže, sauna, perličkové kúpele.

Stravování

All inclusive, ktoré zahŕňa:- raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- 7:30 - 10:00 raňajky- 12:30 - 14:30 obedy- 18:30 - 20:30 večere- popludňajšia káva, čaj, zmrzlina, sladkosti, neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických i nealkoholických nápojov (pivo, víno, brandy, vodka, pepsi, kola, fanta, tonic)

Základná cena zahŕňa

 • Leteckú prepravu vrátane všetkých poplatkov
 • transfery v mieste pobytu
 • ubytovanie
 • stravovanie formou all inclusive
 • služby slovensky hovoriaceho delegáta
 • zákonné poistenie CK proti úpadku
 • poistenie liečebných nákladov.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fantasy Travel, IČ: 51168715. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Nesebar
 • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 271 047
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

YAVOR PALACE
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
475 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 271 047

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
475,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
53,00 €