Zoëtry Mallorca Wellness & Spa

  Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Llucmajor

Zoëtry Mallorca Wellness & Spa

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Llucmajor
Poloha

Nejbližší město je Llucmajor. V okolí hotelu se nachází supermarket. O Vaši mobilitu se postará autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

Tento 2-podlažní hotelZoëtry Mallorca (ex Sa Torre Mallorca), naposledy částečně zrenovovaný v roce 2020, má 90 pokojů. V hotelu se nachází lobby, klimatizace, sejf (zdarma), parkoviště (zdarma) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se starají 3 restaurace (klimatizované) a snack bar. V celkem 4 barech si můžete večer užít příjemné posezení. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s celkem 200 sedadly a připojením k internetu. Pokojový servis, služba praní prádla, služba žehlení prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.K venkovnímu vybavení tradičně zařízeného hotelu patří 2 bazény. Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Osvěžující nápoje je možno dostat přímo v baru u bazénu.
Sportovní a volnočasová nabídka: tenis (zdarma) a fitness. Golfové hřiště leží v okolí hotelu. Půjčovna kol. Nabídka wellness: lázeňská oblast, sauna, whirlpool, parní lázeň a hamam zdarma. Masáže za poplatek.

Pláž

Cca 15min jízdy autem od pláže, plážový servis za poplatek.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, varnou konvicí (zdarma), minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (zdarma) a satelit.TV a také centrálně řízenou klimatizací.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a večeře. All inclusive Plus zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Dále nabízíme Rychlé občerstvení, voda, nealkoholické nápoje , pivo, víno, národní a mezinárodní alkoholické nápoje, káva & čaj, dezerty & pečivo a půlnoční občerstvení k dispozici v určitých vymezených hodinách. Nápoj na uvítanou, internet zdarma, 24 hod. servis a také přístup zdarma do lázeňské části. Dřívější přihlášení a pozdější odhlášení je možné (dle vytížení/ dispozice).

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.
Usporiadateľ: Electra Tours s.r.o., IČO 26120917.
Lokalita podľa usporiadateľa: Mallorca, Arenal

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Zoetry Mallorca Wellness & Spa Resort *****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 5000 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 2 072 663
Dnes 8–18 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Španielsko - viac informácií